Keurmeester Dmitry Mamontov (Rusland)

Puppyklasse reuen

Lenny Kravitz Goes To Taiynan (Broken Hill Fan Fan La Tulipe x Greta Garbo), f: I. Lovas, e: J. Stegehuis
1 Veelbelovend, Beste Puppy
Duco of the Lovely Angelhearts
(Mian Merlin Shixin von Mien Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: N. Studzinski, e: P. van der Sande-van Mierlo
2 Veelbelovend

Jeugdklasse reuen

Lorky Sherdan Derny du Lee Dou des Thitounes (First-Sherdan-Derny de l’Empereur Gengis Kan x Impress Blue du Lee Dou des Thitounes), f: E. Martineau, e: N. Mattart
1 U, Jeugdwinner’16, Beste Jeugdhond
Black Inu van de Beerse Haj
(Honiland Zippo x Ona Loa Nio van het Bossche Front), f/e: A. Timmermans-Evers
2 ZG
Estee Lauder Djalo
(Legend Of The Black Diamond dei Leoni Imperiali x Emili Djalo), f: S. Erinova, e: M. Maj Lindorff
absent

 Open klasse reu

Simauta Dess Messing (Miketilla Moon River x Simauta Dess Venus), f: G. Elyutina, e: L. Adler
1 U
Fang Ling van de Beerse Haj
(Bagatur Brannik from Realnature x Blue Velvet van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: M. Op ‘t Hoog-Janssen
2 U

Kampioensklasse reu

King Of Egypt de los perros de Bigo (Cross B’s Best Of The Blues x Bella de los perros de Bigo), f/e: N. Vigo Navajon
1 U, CAC/CACIB, Winner’16, Beste van het ras, Beste van de groep. Best In Show
Figo
(Orinell’s Ego Trip x Bidachows Wonderfull Valentina), f/e: S. Dammann
2 U, resCAC/resCACIB

Jongste puppyklasse

Nicole Kidman Goes To Kay Feng (Dustin Hoffman of Italy x Cathrine Zeta Jones), f: I. Lovas, e: S. Kranenbarg
1 Veelbelovend, Beste Jongste Puppy
Rebel At Heart van Tjeda
(First-Sherdan-Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f:  T. den Braber-den Hartog, e: T. den Braber-den Hartog en D. den Braber
2 Veelbelovend

Puppyklasse teef

Hsiung-Kou’s Miss Malika (Miketilla Monte Carlo x Purpl Sheides Vogue La Champ), f/e: P. Krog en L.Taul
1 Belovend

Jeugdklasse teven

Bon Triumph Ideality (Bon Triumph Gucci By Gucci x Chelsi Krem for Bon Triumph), f: M. Vekovischeva, e: S. Dammann
1 ZG
Bemia Oelan Oede
(Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan Oede), f/e: J van der Stelt
2 ZG

Open klasse teven

Amisha Oelan Oede (Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan Oede), f/e: J van der Stelt
1 U, resCAC/resCACIB
Purpl Sheides Vogue La Champ
(Bon Triumph Jack x Nepobedimaya Armada), f: E.V. Yurchak, e: P. Krog en L. Taul
2 ZG

Kampioensklasse teef

Liusu Bei-Bonchi (Mi-Pao’s Red Sumac x Litchi Chow Daisy May), f/e: L. Adler
1 U, CAC.CACIB, Winster’16, Beste Teef