Keurmeester: Claudia Fuss (Duitsland)

Jongste puppyklasse reu

Emotional Dream dei Leoni Imperiali (Viking Heart dei Leoni Imperiali x Rare And Precious dei Leoni Imperiali), f: Campi en Carinelli, e:W. en A. De Keuster-Cools en S. De Keuster
1 Veelbelovend, Beste Jongste puppy

Ago Artorius van het Bossche Front (Friendly Red King van de Beerse Haj x Xylia van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: F. Stavast en T.A.M. Stavast-van Gool
2 Veelbelovend

Sail To The Moon Grozio Akcentas (Kelin’s American Creamy Boy x Dian Shan Hall Of Fame Akcentas), f: S. Karazine, e: J. Bosmans
3 Veelbelovend

Jongste puppyklasse teef

Aukje Arya van het Bossche Front (Friendly Red King van de Beerse Haj x Xylia van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: L. en A. van de Ven
1 Veelbelovend

Puppyklasse reu

Lex Li-Man van de Beerse Haj (Paramount Buddy x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: T. Weggeman en P. van Blijderveen
1 Veelbelovend, Beste Puppy

Mato van de Beerse Haj (Black Ippo van de Beerse Haj x Blue Velvet van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers. e: A. van Amersvoort
2 Veelbelovend

Lee Lin-Yi van de Beerse Haj (Paramount Buddy x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: H. en P. Bouwer
3 Veelbelovend

Jeugdklasse reu

I-Lai Shensi (Zhaou Lin Argo Cunami O`Incipit x Peli`s Chika to Flensborg), f: J. Mayer, e: N. Jakobeit
1 U, CAC, Beste Reu, Clubwinner 2017

Dr Duco of the Lovely Angelhearts (Mian Merlin Shixin von Mien Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: N. Studzinski, e: P. van der Sande
2 U, resCAC

Athos Hélán Shan de Xióng.(Uwe Ultimo van het Bossche Front xTeuntje Tjallina van het Bossche Front), f: M. van den Berg, e: E: C.L.A. van den Berg
3 U

Kanak van de Beerse Haj (Pelle van het Bossche Front x Dreamgirl van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: P. Boes-Meeuwis
4 U

Kilchi van de Beerse Haj (Pelle van het Bossche Front x Dreamgirl van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: G. van Donderen en M. Frusch
Zeer Goed

Aramis Hélán Shan de Xióng (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Teuntje Tjallina van het Bossche Front), f: M. van den Berg, e: M. en L. Wienholts
Zeer Goed

Viktor Europa Glokem (Emilio Pucci Djalo x Oranzh Safari), f: A. Vyhvatenko, e:  E. Jansen-Rijksen
Zeer Goed

King Of Dreams van Tjeda (First-Sherdan- Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: J.G.A. en A.F.M. Ramakers
Zeer Goed

Tussenklasse reu

Fai-Yen’s Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f:  M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 U

Black Ippo van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Ona Loa Nio van het Bossche Front), f: A. Timmermans-Evers. e: A. Nanninga-Timmermans
2 U

Jango van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Can't Buy Me Love van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers. e: M. Höppener
3 U

Ning Kibum von Mien-Shan (Sihn-Jin`s Chow Woo Tai Dian Shan x Ashley of the Lovely Angelhearts) f: F: U. Studzinski, e: L. van Lent
4 ZG

Open klasse reu

Fang Ling van de Beerse Haj (Bagatur Brannik from Realnature x Blue Velvet van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: M. Op ‘t Hoog-Janssen
1 U

Aybo Fjurdy vom Beketal (Chi Ming Zung Tzung Le x Bianka vom Selketal), f: W. Harms, e: F. van Os
2 U

Pico Bello van Tjeda (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: B. Veldhuis-Ribbers
3 U

Vita-Texla Olaf (Koperrood Flying Tiger x Vita Texla Irene), f: H.C.van Slageren, e: W. Vogel en J. C. Vogel- van Leur 
4 U

Xenophon van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Ploon van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: R. Jansen en M. Verbakel
U

Fokkersklasse reu

Black Inu van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Ona Loa Nio van het Bossche Front), f/e: A. Timmermans-Evers
1 U

Jeugdklasse teef

Queen Of Hearts van Tjeda (First-Sherdan- Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: A. Hess en K. Hill
1 U, CAC, Beste Teef

Rebel At Heart van Tjeda (First-Sherdan- Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: f: en D. den Braber
2 U

Kasa van de Beerse Haj (Pelle van het Bossche Front x Dreamgirl van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: M. Höppener
3 U

Lose Your Mind For Me van Tjeda (First-Sherdan- Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: H. Zomer-Harink en A. Zomer
absent

Zwaantje Zwart van het Bossche Front (Bagatur Brannik from Realnature x Wichertsje van het Bossche Front), f:  J. Leunissen-Rooseboom. e: S. Krooshof
absent

Tussenklasse teef

Zoete Zwart van het Bossche Front (Bagatur Brannik from Realnature x Wichertsje van het Bossche Front), f:  J. Leunissen-Rooseboom. e: D. Carlier-Wicik en P.T. Carlier
1 U

Heaven Link Kapris (Le-Pash Eno-Ran Vencedor x Heaven Link Zhaklin), f: G. Pyrkova, e: B. Hildebrandt
2 U

Black Indy van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Ona Loa Nio van het Bossche Front), f: A. Timmermans-Evers. e:  J.Timmermans-Termeer
3 U

Open klasse teef

Wouke van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: D. Carlier-Wicik en P.T. Carlier
1 U. ResCAC

Xylia van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Ploon van het Bossche Front), f: F: J. Leunissen-Rooseboom, e: S. Bierenbroodspot en A. Kamp
2 U

Wencke van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: M. Nanninga

3 U

Juan-Dai de Père Glass (Chen Jing Zung Tzung Le x Fria de Père Glass), f: H-G. Gläss, e: N. Jakobeit 
absent

Fokkersklasse teef

Kamp. Amisha Oelan Oede (Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan Oede), f/e: J. van der Stelt
1 U

Enola Smooth Beauty von der Wieseck (Chen Jing Zung Tzung Le x Xenia Smooth Virta Valo), f/e: N. Jakobeit
absent

Kampioensklasse teef

Kamp. Flameborough Sanval Bedouina (Triumfant’s Dream Warrior x.Flameborough Meliora), f: M. Saivo & N. Valtteri, e: J. van der Stelt
1 U

Veteranenklasse teef

Kim-Li van het Venne-Dorp (Fu Man Chu van het Venne-Dorp x Churlie van het Venne-Dorp), f: A.M. Snels- van Amelsvoort, e: A. Leeuwenstein
1 U, Beste Veteraan

Kamp. Antara von der Wieseck-Aue (Chic Cargo of the Royal Club x Chi Tsao Little Princess Zung Tzung Le), f/e: N. Jakobeit
2 U