Clubmatch 2018

Clubwinnaar 2018 Honiland Zippo  (links) en Beste Teef Wouke van het Bossche Front met keurmeester Vicki Bassey-Roach

Clubwinnaar 2018 Honiland Zippo  (links) en Beste Teef Wouke van het Bossche Front met keurmeester Vicki Bassey-Roach

Clubwinner 2018, CAC Honiland Zippo (links) en ResCAC I-Lai Shensi

Beste Teef, CAC Wouke van het Bossche Front en Res CAC teef  Rebel At Heart van Tjeda

Beste Jongste Puppy Gan Li-Wei von der Wieseck-Aue

linkerhond:Beste Puppy  Ohiyesa van de Beerse Haj 

Beste Veteraan Honiland Exclusive Black Smooth

Jongste puppyklasse reuen

Jongste puppyklasse reu

Caspar Cromwell van het Bossche Front

Jongste puppyklasse reu
Gan Chu von der Wieseck-Aue
1 VB

Jongste puppyklasse teef
Gan Li-Wei von der Wieseck-Aue
1 VB, Beste Jongste Puppy

Jongste puppyklasse teef
Claasje Cunera van het Bossche Front
2 VB

Jongste puppyklasse teef
Genji Smooth von der Wieseck-Aue
3 VB

Jongste puppyklasse teef 1 en 2

Jongste puppyklasse teef 3

Puppyklasse teef
Ohiyesa van de Beerse Haj
1 VB, Beste Puppy

Puppyklasse teef
Odakota van de Beerse Haj
2 VB

Puppyklasse teef
Quadira Boh-Vargoh
3 VB

Puppyklasse teef
Queen Of The Night von Mien-Shan
4 VB

Puppyklasse teef
Ajetta of Jasmin’s Heartbreakers
VB

Puppyklasse teef 1 en 2

Puppyklasse teef 3 en 4 

Jeugdklasse reu
Zhu Show Zolotoy Chow
1 U

Jeugdklasse reu
Brun Borre van het Bossche Front
2 ZG

 

Jeugdklasse reu
De Blauwe Lugt Awesome Duke
3 ZG

Jeugdklasse reuen

Tussenklasse reu
I-Lai Shensi
1 U, resCAC

Tussenklasse reu
Emotional Dream dei Leoni Imperiali
2 U

Tussenklasse reu
Black Kindom Born To Win
3 U

Tussenklasse reu
Lex Li-Man van de Beerse Haj
4 U

Tussenklasse reu
King Of Dreams van Tjeda
U

Tussenklasse reu
Mato van de Beerse Haj
ZG

Tussenklasse reu 1 en 2

Tussenklasse reu 3 en 4

Open klasse reu
Dr Duco of the Lovely Angelhearts
1 U

Open klasse reu
Jango van de Beerse Haj
2 U

Open klasse reu
Pico Bello van Tjeda
3 U

Open klasse reu
Honiland Mowin
4 U

Open klasse reu
Black Ippo van de Beerse Haj
U

Open klasse reu
Nilo van Mansjoerije
U

Open klasse reu
Long Jie Wei von Mien Shan
U

Open klasse reu
Fang Ling van de Beerse Haj
U

Open klasse reu
Kanak van de Beerse Haj
ZG

Open klasse reu
Vita-Texla Olaf
ZG

Open klasse reu 1 en 2

Open klasse reu 3 en 4

Fokkersklasse reu
Black Inu van de Beerse Haj
1 U

Fokkersklasse reu
Athos Hélán Shan de Xióng
2 U

Fokkersklasse reu 

Kampioensklasse reu
Honiland Zippo
1 U, CAC, Clubwinnaar2018

Kampioensklasse reu
Honiland Ideal Choice for Yulinta
2 U

Kampioensklasse reuen 

Veteranenklasse reu
Honiland Exclusive Black Smooth
1 U, Beste Veteraan

Veteranenklasse reu
Aybo Fjurdy vom Beketal
2 U

Veteranenklasse reuen

Jeugdklasse teef
Fu Daiyu Smooth von der Wieseck-Aue
1 U

Jeugdklasse teef
Sbi-Wang Cinderella
2 U

Jeugdklasse teef
Binske Berenice van het Bossche Front
3 U

Jeugdklasse teef
Zeraldina Zolotoy Chow
4 U

Jeugdklasse teef 1 en 2

Jeugdklasse teef 3 en 4

Tussenklasse teef
Aukje Arya van het Bossche Front
1 U

Tussenklasse teef
Isamashii Shensi
2 U

Tussenklasse teef
Chawa Oelan Oede
3 U

Tussenklasse teef
Queen Of Hearts van Tjeda
4 U

Tussenklasse teef 1 en 2

Tussenklasse teef 3 en 4

Open klasse teef
Wouke van het Bossche Front
1 U, CAC, Beste Teef

Open klasse teef
Xylia van het Bossche Front
2 U

Open klasse teef
Zoete Zwart van het Bossche Front
3 U

Open klasse teef
Black Indy van de Beerse Haj
4 U

Open klasse teef
Lose Your Mind For Me van Tjeda
U

Open klasse teef
Zwaantje Zwart van het Bossche Front
U

Open klasse teef
Xanthe van het Bossche Front
ZG

Open klasse teef 1 en 2

Open klasse teef 3 en 4

Fokkersklasse teef
Rebel At Heart van Tjeda
1 U, resCAC

Fokkersklasse teef
Honiland Modern Girl
2 U

Fokkersklasse teef
Amisha Oelan Oede
3 U

Fokkersklasse teef 1 en 2

Fokkersklasse teef 3 

Kampioensklasse teef
Amalao Oelan Oede
1 U

Kampioensklasse teef
Xaya vom Sittardsberg
2 U

Kampioensklasse teef
Xenia Smooth Virta Valo
3 U

Kampioensklasse teef
Honiland Bright Smile
4 U

Kampioensklasse teef  1 en 2

Kampioensklasse teef  3 en 4

Veteranenklasse teef
Xiao-Xing Oelan Oede
1 U

Veteranenklasse teef
Kathy Price Lietuvos Liutas
2 U

Veteranenklasse teef
Babe us Wässel de Ling
3 U

Veteranenklasse teef 1 en 2

Veteranenklasse teef 3

Koppelklasse
Honiland Zippo en Xaya vom Sittardsberg
1

Junior handling, vijf deelnemers

Junior handling: Lizz Nanninga 1, Maartje Veldhuis 2. Tess Nanninga 3, met keurmeester Claudia Zwarts

De keurmeester blij met het NCCC cadeau: een glashanger met de afbeelding van haar hond

De prijzentafel

rozetten

rozetten