Clubmatch2022

Clubwinnaar'22 Black Kindom Triumph (rechts) en Beste Teef Gadisza Oelan Oede met keurmeester

Clubwinnaar'22 Black Kindom Triumph (links) en Beste Teef Gadisza Oelan Oede met keurmeester Mette Maj Lindorff

CAC reu Black Kindom Triumph (links) en reserve CAC reu Lux-Chow´s Ambassador Of Velvet Dreams

CAC, Beste Teef: Gadisza Oelan Oede (links) en resCAC teef  One Star Foris Destiny

Beste Jongste Puppy: Iza-Fae van de Kroonbeek

Beste Puppy: Gao-De-Xin Xenon Oreo

Beste Veteraan: Wopke van het Bossche Front

Jongste Puppyklasse reu
Black Hero van Twentse Pracht
1 VB

Jongste Puppyklasse reu
Zuko von Reichenberg
2 VB

Jongste Puppyklasse reu
UberBinkie Prouch
3 VB

Jongste Puppyklasse reu
Masal Shen Te Chows
4 B

Jongste puppyklasse reu 1 en 2

Jongste puppyklasse reu 3 en4

Puppyklasse reu
Gao-De-Xin Xenon Oreo
1 VB, Beste Puppy

Puppyklasse reu
Black Kindom Unique Prince Mylo
2 VB

Puppyklasse reu
Gao-De-Xin Smooth Fawn Boy
3 VB

Puppyklasse reu 1 en 2

Puppyklasse reu 3

Jeugdklasse reu
Black Kindom Triumph
1 U, CAC

Jeugdklasse reu
Honiland Festival
2 U

Jeugdklasse reu
Amigo van het Sporrings Huyske
3 U

Jeugdklasse reu
Fadey van de Kroonbeek
4 ZG

Jeugdklasse reu
Gees Gradus van het Bossche Front
ZG

Jeugdklasse reu 1 en 2

Jeugdklasse reu 3 en 4

Tussenklasse reu
Hip Hop Laster Gold
1 U

Open klasse reu
Lux-Chow's Ambassador Of Velvet Dreams
1 U, resCAC

Open klasse reu
Ursel van de Beerse Haj
2 U

Open klasse reu
Pico Bello van Tjeda
3 U

Open klasse reu
Ago Artorius van het Bossche Front
4 U

Open klasse reu
Shukokai Tigers Eye
G

Open klasse reu
Boh Vargoh Rido
NTB

Open klasse reu 1 en 2

Open klasse reu 3 en 4

Fokkersklasse reu
Akiyama Initio
1 U

Fokkerklasse reu
Goran Oelan Oede
2 U

Fokkersklasse reu
Athos Helan Shan De Xiong
3 ZG

Fokkersklasse reu 1 en 2

Jongste Puppyklasse teef
Iza-Fae van de Kroonbeek
1 VB, Beste Jongste Puppy

Jongste Puppyklasse
Red Flame van de Twentse Pracht
2 VB

Jongste Puppyklasse teef
Red Velvet van de Twentse Pracht
3 VB

Puppyklasse teef
Chowfamily Hayden
1 VB

Jeugdklasse teef
Glory Grace van de Kroonbeek
1 U

Jeugdklasse teef
Atti Tude van het Sporrings Huyske
2 U

Jeugdklasse teef
Spice van Taiynan
3 ZG

Jeugdklasse teef
Ashley
G

Jeugdklasse teef 1, 2 en 3

Tussenklasse teef
One Star Foris Destiny
1 U, resCAC

Tussenklasse teef
Amalia van het Sporrings Huyske
2 U

Tussenklasse teef
Ave Maria van het Sporrings Huyske
3 U

Tussenklasse teef
Xi-Misha von Reichenberg
4 U

Tussenklasse teef
Floor Filomena van het Bossche Front
U

Tussenklasse teef
Jade
ZG

Tussenklasse teef 1 en 2

Tussenklasse teef 3 en 4

Open klasse teef
Sbi-Wang Takoda Kissy
1

Open klasse teef
Qlaara van de Beerse Haj
2 U

Open klasse teef
Bereta Cunami
3 U

Open klasse teef
Emma Peel Us Wassel De Ling
4 U

Open klasse teef
Quinta-Noa van Taiynan
U

Open klasse teef 1 en 2

Open klasse teef 3 en 4

Fokkersklasse teef
Gadisza Oelan Oede
1 U, CAC

Fokkersklasse teef 1

Kampioensklasse teef
Isamashii Shensi
1 U

Kampioensklasse teef
Ursula's Udaya von Mien-Shan
2 U

Kampioensklasse teef 1 en 2

Veteranenklasse teef
Wopke van het Bossche Front
1 ZG, Beste veteraan

Koppelklasse 1 en 2

Kind-hond 1, 2 en 3 met keurmeester Claudia Zwarts

Keurmeester Mette Maj Lindorff en jongste handler

Keurmeester in actie

Dank van de NCCC aan de keurmeester