Keurmeester Jan Coppens

Jongste puppyklassse reu           
Fai-Yen's Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant),  f: M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 VB, Beste Jongste Puppy

Jeugdklasse reuen    
Simauta Dess Messing (Miketilla Moon River x Simauta Dess Venus), f: G. Elyutina, e: L. Adler
1 U, res CAC
Fang Ling van de Beerse Haj (Bagatur Brannik from Realnature x Blue Velvet van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: M. Op ‘t Hoog
2 U   
   
Open klasse reu   
Honiland Be Happy (Honiland Exclusive Black Smooth x Honiland Sparklet Fire), f: E. Shorina, e:    A. Timmermans-Evers
1 U, res CACIB
Bon Triumph Diamond Rock (Legend Of The Black Diamond dei Leoni Imperiali x Fearless Heart Cream Brjule), f: M. Vekovischeva, e: M. Maj Lindorff
absent
   
Kampioensklasse reuen
Paramount Buddy (Paramount The Teaser x Paramount Pilot's Tahlulla), f: J. Sedillos, e: A. Timmermans-Evers
1 U, CAC/CACIB, Beste van het Ras   
Heart Mind Fire dei Leoni Imperiali (X-Red Rey dei Leoni Imperiali x A Beautiful Mind dei Leoni Imperiali), f: M. Carinelli en T. Campi, e: S. Bettini   
2 ZG
       
Jeugdklasse teven
Amisha Oelan Oede (Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan-Oede), f/e: J. van der Stelt
1 U, CAC, Beste Jeugdhond
Orinell’s Never Say Never (OK Go Lietuvos Liutas x Orinell's Here She Comes), f/e: M. Maj Lindorff
2U, resCAC
You Or No One van Tjeda (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: P.A.H. van der Sande
3 U
Fearless Heart Raivanesta (Oktales Flash Back x Fearless Heart La Luna), f: I. Zinovieva, e: Y. Panchenko en J. Taujeniene
4 U
Juan-Dai de Père Glass (Chen Jing Zung Tzung Le x Fria de Père Glass), f: H. Gläss, e:
N. Jakobeit
ZG       
       
Tussenklasse teef
Grazioso’s One Wilma Zu’Tzungle (Kamp. Honiland Exclusive Black Smooth x Dai-Lang Zung Tzung Le), f/e: G. Daae   
absent

Kampioensklasse teef
Liusu Bei-Bonchi (Mi-Pao’s Red Sumac x Litchi Chow Daisy May), f/e: L. Adler
1 U, CACIB