Keurmeester Geir Nordahl Pedersen

Jongste puppyklassse reu           
Fai-Yen's Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant),  f: M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 VB

Jeugdklasse reuen    
Simauta Dess Messing (Miketilla Moon River x Simauta Dess Venus), f: G. Elyutina, e: L. Adler
1 U, Jeugdwinner’15. ResCAC, Beste Jeugdhond
       
Open klasse reu   
Bon Triumph Diamond Rock (Legend Of The Black Diamond dei Leoni Imperiali x Fearless Heart Cream Brjule), f: M. Vekovischeva, e: M. Maj Lindorff
ntb
   
Kampioensklasse reuen   
Heart Mind Fire dei Leoni Imperiali (X-Red Rey dei Leoni Imperiali x A Beautiful Mind dei Leoni Imperiali), f: M. Carinelli en T. Campi, e: S. Bettini   
1 U, CACIB
Fai-Yen's Alcazar (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant),  f/e: M. van Drunen
2 U
                   
Veteranenklasse reuen
Chen Jing Zung Tzung Le (Smooth Contender of the Royal Club x Ai Bu Shi Shou Zung Tzung Le), f: D. Söhl, e: N. Jakobeit
1 U, Winner’15 /Veteranenwinner’15. CAC, Beste Reu, Beste van het ras, Beste Veteraan   
Rossy Egon (Rossy White Domino x Fearless Heart Imperial Golden Lady), f: E. Burstne, e: J, Stegehuis
2 ZG
       
Jeugdklasse teven
Amisha Oelan Oede (Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan-Oede), f/e: J. van der Stelt
1 U, Jeugdwinster’15, resCAC
Orinell’s Never Say Never (OK Go Lietuvos Liutas x Orinell's Here She Comes), f/e: M. Maj Lindorff
2 U
Xylia van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Ploon van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: S. Bierenbroodspot en A. Kamp
3 U
You Or No One van Tjeda (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: P.A.H. van der Sande
4 ZG
Chowfamily Crimson (Koperrood Quido x Koperrood Ninja), f/e: M. Meupelenberg
ZG
Fearless Heart Raivanesta (Oktales Flash Back x Fearless Heart La Luna), f: I. Zinovieva, e: Y. Panchenko en J. Taujeniene
absent
Juan-Dai de Père Glass (Chen Jing Zung Tzung Le x Fria de Père Glass), f: H. Gläss, e:
N. Jakobeit
absent
    
Tussenklasse teef
Grazioso’s One Wilma Zu’Tzungle (Kamp. Honiland Exclusive Black Smooth x Dai-Lang Zung Tzung Le), f/e: G. Daae   
absent

Open klasse teef
Fai-Yen's Anastacia (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant),  f/e: M. van Drunen
1 U

Kampioensklasse teef
Liusu Bei-Bonchi (Mi-Pao’s Red Sumac x Litchi Chow Daisy May), f/e: L. Adler
1 U, Winster’15, CAC/CACIB, Beste Teef
Flameborough Sanval Bedouina (Triumphant's Dream Warrior x Flameborough Meliora), f: N. Valtteri, e: J. van der Stelt
2 U, resCACIB