Keurmeester: Geoff Corish (UK)

Jeugdklasse reu

Irin’s Akvamarin Lya Minor (Irin’s Akvamarin Zevzdochet x Irin’s Akvamarin T’sarskaya Roskhos), f: L. F Svetlichnaya, o: S. Dammann
1 U, Beste Jeugdhond, Jeugdwinner 2018
Akiyama Initio
(Jon Snow of the Blue Mystery x Chernaya Zhemchuznina ot Angela Alinn), f/e: Y. Panchenko
2 U

Tussenklasse reu

Zizhan Miron’s Image Of Saybiriya (Simauta Dess Messir x Zizhan Miron's Cherry White Sweet), f: L. Mironova, e: S. van Kranen
Niet te beoordelen

Open klasse reu

Nørskov’s Johnny Be Good (Imagine Loves Second Chance x Nørskov’s Ding Dong Dixie), f/e: C. Nørskov Jensen
1 U, resCAC/resCACIB
Imposing Ring Kung Cunami
(Zhaou Lin Argo Cunami O`Incipit x Alteheia Cunami), f: J. Taujeniene, e: T. Carey
2 U
Buddy (Mi-Pao’s Canadian Mountie x Pasja), f: B, van der Zanden, e: P. van Dijk
3 U

Kampioensklasse reu

Bon Triumph Number One (Emotion Black x Look At Me dei Leoni Imperiali), f: M. Vekovischeva,  e: S. Dammann
1 U, CAC/CACIB, Winner 2018, Beste van het ras
Lorky Sherdan Derny du Lee Dou des Thitounes
(First-Sherdan-Derny de l’Empereur Gengis Kan x Impress Blue du Lee Dou des Thitounes), f: E. Martineau, e: N. Mattart
absent

Veteranenklasse reu

First Sherdan Derny de l’Empereur Gengis Kan (Chowderny Xinling Shi x Chen Si Bleu du Lee Dou des Thitounes), f: N. Soubeyrand, e: N. Mattart
absent

Jongste Puppyklasse teef

Nova Na Dine van Tjeda (Lorky Sherdan Derny du Lee Dou des Thitounes x Koperrood Charming), f: T. den Braber, e: P. van der Sande
1 Belovend

Puppy klasse teef

Dar Lap-Landii Didiliya Doch Lady (Dgulideil Eldorado x Ikona Stilya Ot Sibirskogo Medwedja), f: E’Lapshina, e: C. Nørskov Jensen
1 VB, Beste Puppy 

Jeugdklasse teef

Dream Dakini Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales), f/e: J. van der Stelt
G
Asami Initio
(Jon Snow of the Blue Mystery x Chernaya Zhemchuznina ot Angela Alinn), f/e: Y. Panchenko
absent

Open klasse teef

A&L Of The Island Confetti (Mei-Ling’s Buzz Lightyear x Zhasmir Collection Briljant), f: L. Noguera Feliu, e: L. Adler
1 U, CAC/CACIB, Beste Teef, Winster 2018
Aukje Arya van het Bossche Front
(Friendly Red King van de Beerse Haj x  Xylia van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: L. en A. van de Ven
2 U
Nørskov’s Just The One
(Imagine Loves Second Chance x Nørskov’s Ding Dong Dixie), f/e: C. Nørskov Jensen
3 U
Yfke van het Bossche Front
(Bagatur Brannik from Realnature x Ploon van het Bossche Front), f/e: J. Leunissen-Rooseboom
4 U
Anais Anais Shen Te Chows
(Orchard In Bloom x Shen Te Chow Nirvana), f: A. Jurcan, e: T. Carey
ZG

Kampioensklasse teef

Chawa Oelan Oede SR/MO Kamp (Arsalan Oelan Oede x Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales), f/e: J. van der Stelt
1 U, resCAC/resCACIB

Vetranenklasse teef

Liusu Ai-Lin (Nin T’Sun Valde De La Cream x Litchi Chow Daisy May), f/e: L. Adler
1 U, Beste Veteraan, Veteraanwinster 2018