Keurmeester: Jos Dekker

Puppyklasse reu
Honiland Theodor Charming Prince (Honiland Platinum Standart x Honiland Modern Girl), f: E. Shorina, e: B. Hildebrand
1 VB, Beste Puppy

Jeugdklasse reu
Oasis Of Love Santa Haus (Bon Triumph Name Of Win x Kimberly My Joy Santa Haus), f: T. Geyko, e: J. van der Stelt
1 ZG
Emiko Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Amisha Oelan Oede), f: J. van der Stelt, e: W. Duijzer
2 ZG

Open klasse reu
Arpad Thor Fasaliri von der Schwalm (Honiland Zippo x Dashing Dark Ricky The Chinese Fellow), f: F. Hentschel, e: B. Kruithof en I. Anthoni
1 U, resCAC
Athos Hélán Shan de Xióng (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Teuntje Tjallina van het Bossche Front), f/e: M. van den Berg
2 ZG
Jon Snow of the Blue Mystery (Black Jack dei Leoni Imperiali x Frida of the Blue Mystery), f: M. Kostadinovic, e: J. Taujeniene
3 ZG
Ivanhoe Shensi (Zhaou Lin Argo Cunami O`Incipit x Peli`s Chika to Flensborg), f: J. Mayer, e: K.H. Födisch
G
Akiyama Initio (Jon Snow of The Blue Mystery x Chernaya Zhemchuzhina ot Angela Allin), f/e: Y.Panchenko
absent
Zizhan Miron’s Image Of Saybiriya (Simauta Dess Messir x Zizhan Miron's Cherry White Sweet), f: L. Mironova, e: S. van Kranen
absent

Kampioensklasse reu
Fai-Yen’s Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f:  M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 U, CAC/CACIB, Winner’19, Beste van het ras
Honiland Zippo (Nochnoy B`Fros x Honiland Tiara), f: E. Shorina, e: H en C. Kleinheisterkamp
2 U

Jongste puppyklasse teef
Gao-de-Xin Renesmee Touch Of My Heart (Asgard’s Donar for Gao-de-Xin x Rumer Laska Faina), f: J. Koschinski, e: E. Praetze-Sellerberg
1 VB, Beste Jongste Puppy

Puppyklasse teef
Arya von Waurichen (Honiland Zippo x Art Kot Uljana), f: M. Naujoks, e: P. Naujoks
1 VB

Jeugdklasse teef
Edmee Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Amisha Oelan Oede), f/e: J. van der Stelt
1 ZG
Ursula’s Udaya von Mien-Shan (Mian Merlin Shixin von Mien-Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: N. Studzinski, e: M. van den Berg
2 ZG
Shippeitaro’s Snenokla Sachiko (Buddha’s Smile Sterlingsheer x Stagebo’s First Lady For Buddha), f: V. Rancic en A. Vickovic, e: E. Praetze-Sellerberg
3 ZG
Ebeltje Edwina van het Bossche Front (Viking van het Bossche Front x Wichertsje van het Bossche Front), f/e: J. Leunissen-Rooseboom
G

Tussenklasse teef
Fai-Yen's Cilla Black (Borgo de los perros de Bigo x Fai-Yen's Beyonce), f: M. van Drunen, e: S.W. Makkinje
1 ZG
Romy Shang Di Li Wu (Honiland Zippo x Onyx Shang Di Li Wu), f: L. Moerman, e: C. Kleinheisterkamp
absent

Open klasse teef
Aukje Arya van het Bossche Front (Friendly Red King van de Beerse Haj x Xylia van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: L.van de Ven-de Rooij en A. van de Ven
1 U, CAC/CACIB, Winster’19, Beste Teef
Claasje Cunera van het Bossche Front (Buddy x Ysbrantsje van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: D. Kleijer
2 U
Dream Dakini Oelan Oede (Fai-Yen's Bon Jovi x Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales), f/e: J. van der Stelt
3 ZG

Kampioensklasse teef
Xaya vom Sittardsberg (Honiland Zippo x Honiland Bright Smile), f: C. Kleinheisterkamp, e: C. en N. Kleinheisterkamp
1 U, resCAC/resCACIB
Ysbrantsje van het Bossche Front (Bagatur Brannik from Realnature x Ploon van het Bossche Front), f/e: J. Leunissen-Rooseboom
2 U
Heaven Link Kapris (Le-Pash Eno-Ran Vencedor x Heaven Link Zhaklin), f: G. Pyrkova, e: B. Hildebrandt
3 ZG