Keurmeester: Ineke Zwaartman-Pinster

Jeugdklasse reu

Limbonsnest Denver (Oasis Of Love Santa Haus x Amalao Oelan Oede), f: M. Koot, e: M. en W. Koot- van Oosten
1 U

Hip Hop Laster Gold  (Bon Triumph High Class x Tayna Tibeta Volchego Logova), f: I. Kydruashova, e: V. Steenbergen
2 ZG

Tussenklasse reu

Yi Jian Zhongqing Apollo-Junior (Bai Ling Pei's Apollo The Moonwalker x Waiting For The Moon To Rise del Fiume Giallo), f: S. Witt, e: F. Koschinski
absent

Open klasse reu

Akiyama Initio (Jon Snow of The Blue Mystery x Chernaya Zhemchuzhina ot Angela Allin), f/e: Y. Panchenko
1 U

Fokkersklasse reu

Athos Hélán Shan de Xióng (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Teuntje Tjallina van het Bossche Front), f/e: M. van den Berg
1 U

Kampioensklasse reu

Fai-Yen’s Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f:  M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 U, CAC, Beste reu

Lorky Sherdan Derny du Lee Dou des Thitounes (First-Sherdan-Derny de l’Empereur Gengis Kan x Impress Blue du Lee Dou des Thitounes), f: E. Martineau, e: N. Mattart
2 U, resCAC

Puppyklasse teef

Hera Honorine van het Bossche Front (Black Ippo van de Beerse Haj x Wichertsje van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: C. Zwarts
1 Veelbelovend, Beste puppy

One Star Foris Destiny (One Star Foris Ayan Love x Tamyssa Cunami), f: M. Foris, e: V. Steenbergen
absent

Jeugdklasse teef

Limbonsnest Nairobi (Oasis Of Love Santa Haus x Amalao Oelan Oede), f: M. Koot, e: M. en W. Koot- van Oosten
1 U

Ave Maria van het Sporrings Huyske (Dr. Duco Of The Lovely Angelhearts x Nova Na Dine van Tjeda), f: P. van der Sande,, Eig: M. van der Laan
2 U

Floor Filomena van het Bossche Front (Forsure Polaris x Ysbrantsje van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: N. Visser
3 U

Jade (Dgulideil Luxe at Laster Gold x Alexandria), f: N. Bulgakova, e: P. Oole
4 U

Sugar & Spice van Taiynan (Dr. Duco Of The Lovely Angelhearts x Notorious Star Alicia Keys), f: J. Stegehuis, e: B. Veldhuis
U

Adele van het Sporrings Huyske (Dr. Duco Of The Lovely Angelhearts x Nova Na Dine van Tjeda), f: P. van der Sande, e: M. Roeleveld
ZG

Xia von Reichenberg (Robin Hood von Mien-Shan x Gao De Xin Orisha), f:  W.  Benka, e: J. Koschinski en Stefan Rennicke
absent

Tussenklasse teef

Amadar Alabama Baby (Shukokai Indigo at Kwaitang x Amadar Harlie Quinn), f:  N. Allen, Eig: Nancy van der Waarden
1 U

Damiana Initio (Julius Ceasar ot Russkogo Couturier x Asami Initio), f/e: Y. Panchenko
2 U

Openklasse teef

Nova Na Dine van Tjeda (Lorky Sherdan Derny du Lee Dou Des Thitounes x Koperrood Charming), f: T. den Braber, e: P. van der Sande-van Mierlo
1 U, res CAC

Queen Night von Mien-Shan (Mian Merlin Shixin von Mien-Shan x Ashley of the Lovely Angelhearts), f: U. Studzinski, e: K. en M. Jansen
2 U

Keti Forever Chow (Amos x Chaja), f:  D. Trifkovic, e: V. Steenbergen en D.A. Hollegien
G

Kampioensklasse teef

Amalao Oelan Oede (Flameborough Sanval Bandido x Xiao-Xing Oelan Oede), f: J. van der Stelt, e:  e: M.J.S. Koot en G.C.M. Koot-Keysper
1 U, CAC, Beste teef, NCCC Clubwinnaar 2021

Chawa Oelan Oede (Arsalan Oelan Oede x Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales), f/e J. van der Stelt
2 U