Keurmeester: Gail Patterson (Ierland)

Jongste Puppyklasse reu
Long Feng Max Rockatansky (Darling Celly’s Noble Anthony x Long Feng Mme Crabbofix), f: L. Hedengran, e: P. van der Sande
1 VB,  Beste Jongste Puppy, BJPIG-3 zondag

Puppyklasse reu
Bo-Yazhen Baldur Barachiel Bublic (Gao-De-Xin Haniel Balou x Yi Jian Zhongqing Anjali Valyria), f: A. Ekkert, e: C. Ekkert
1 VB

Jeugdklasse reu
Black Kindom Triumph (Black Kindom Lazulite Rare x Black Kindom Ice Flower), f: V. Davydava, e: V. Steenbergen
1 U
Gao-De-Xin Xenon Oreo (Yi Jian Zhongqing Apollo-Junior x Rumer Laska Faina), f: J. Koschinski, e: S. Rennicke
2 U
Honiland Festival (Svetlie Istoki Zimniy Vecher x Honiland Modern Girl), f: E. Shorina, e: A. Sporrel
3 U

Tussenklasse reu
Limbonsnest Denver (Oasis Of Love Santa Haus x Amalao Oelan Oede), f: M. Koot, e: M. en W. Koot- van Oosten
absent

Open klasse reu
Boh Vargoh Rido (Al Pacino for Boh Vargho x Boh Vargoh Neenah) f:  M. Kabergs, o: W. Dillen en T. Lens
1 U, CAC/CACIB, Beste van het ras
Goran Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: J. van der Stelt
2 U
Athos Helan Shan De Xiong (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Teuntje Tjallina van het Bossche Front) f/e: M. van den Berg
absent

 Kampioensklasse reu
Akiyama Initio (Jon Snow of the Blue Mistery x Chernaya Zhemchuzhina ot Angela Allin), f/e:  Y. Panchenko
1 U, resCAC/resCACIB
Gao-De-Xin Haniel Balou (Sbi-Wang Prince Blue Planet x Gao-De-Xin Aglaia), f: J. Koschinski, e: A. Ekkert
absent

Puppyklasse teef
Chowfamily Hayden (Pico Bello van Tjeda x Chowfamily Crimson), f: M. Meupelenberg, e: W. Dillen
1 VB, Beste Puppy

Jeugdklasse teef
Glory Grace van de Kroonbeek (Bruno Banani Europa Glokem x Honiland Theia-Mae Diamond), f/e: M. Hoppener
1 U
Amazing Gem Laster Gold (Dgulideil Luxe at Laster Gold x Tequila Laster God), f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
2 ZG

Tussenklasse teef
One Star Foris Destiny (One Star Foris Ayan Love x Tamyssa Cunami), f: M. Dascaliuc, e: V. Steenbergen
1 U, resCAC/resCACIB

Open klasse teef
Bereta Cunami (Indigo Lietuvos Liutas x Incipient Zha Zha Cunami), f: J. Taujeniene, e:
Y. Panchenko en J. Taujeniene
1 U, CAC/CACIB, Beste teef

Veteranenklasse teef
Nørskov’s Hedera Hibernica (Yönhaltijain Dernyn Mörri x Nørskov’s Ding Dong Dixie), f: C. Nørskov Jensen,  e: P. Zwarts-Matlung
1 U, Beste Veteraan