Keurmeester: Tiny Hensema-van der Weij

Puppyklasse reu
Kosmos Laster Gold
(Avant-Garde Djalo x Vanua Levu Titaniya for Laster Gold), f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
1 VB, Beste Puppy
Junior King Leo van de Kroonbeek (Ako van de Kroonbeek x Asgard’s Fei-Ling), f: M. Höppener, e: M. IJzerman
2 VB

Jeugdklasse reu   
Long Feng Max Rockatansky (Darling Celly’s Noble Anthony x Long Feng Mme Crabbofix), f: L. Hedengran, e: P. en S. van der Sande
1 U, CAC, Beste van het ras
Ishan Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Amisha Oelan Oede), f: J. van der Stelt, e: C. en Y. Wevels
2 U
Black Kindom Unique Prince Mylo (Agni Ars Really Sugar x Beloe Zoloto ot Russkogo Couturier), f: V. Davydava, e:Y. en M. Hoppener-Schoon
3 U
Black Kindom Chance For Win (Dylan Exclusive Angel Gloria x Black Kindom Lavender), f: V. Davydava, e: Y. en M. Höppener-Schoon
absent

Open klasse reu
Boh Vargoh Rido (Al Pacino for Boh Vargho x Boh Vargoh Neenah), f:  M. Kabergs, e: W. Dillen en T. Lens
1 U

Kampioensklasse reu
Goran Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede), f/e: J. van der Stelt
1 U, resCAC/CACIB
Athos Helan Shan De Xiong (Uwe Ultimo van het Bossche Front x Teuntje Tjallina van het Bossche Front), f/e: M. van den Berg
2 U, resCACIB
Black Kindom Triumph (Black Kindom Lazulite Rare x Black Kindom Ice Flower), f: V. Davydava, e: V. Steenbergen
3 ZG
    
Jongste puppyklasse teef
Black Kindom Enigma (Bon Triumph Edition De Lux x Shippeitaro’s Sto Posto Saramantna), f: V. Davydava, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 VB, Beste Jongste Puppy

Puppyklasse teef
Kyona Laster Gold (Avant-Garde Djalo x Vanua Levu Titaniya for Laster Gold), f: I. Kudryashova, e: V. Steenbergen
1 VB
Chowfamily Belle (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn), f: M. Meupelenberg, e: W. Dillen en T. Lens
2 B

Jeugdklasse teef
Haru Cunami (Kelin’s American Cremy Boy x Alteheia Cunami), f: J. Taujeniene, e: Y. Panchenko                   
1 U, resCAC
Chowfamily Hayden (Pico Bello van Tjeda x Chowfamily Crimson), f: M. Meupelenberg, e: W. Dillen en T. Lens
2 U
Red Flame van Twentse Pracht (Dr Duco of the Lovely Angelhearts x Lose Your Mind For Me van Tjeda), f: H. Zomer e: N. van der Waarden
3 ZG

Tussenklasse teef
Glory Grace van de Kroonbeek (Bruno Banani Europa Glokem x Honiland Theia-Mae Diamond), f/e: M. Höppener
1 U

Open klasse teef
Gadisza Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede), f/e: J. van der Stelt
1 U, CAC/CACIB, Beste Teef
Hera Honorine van het Bossche Front (Black Ippo van de Beerse Haj x Wichertsje van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: C. Zwarts
2 U, resCACIB
Amadar Alabama Baby (Shukokai Indigo at Kwaitang x Amadar Harlie Quinn), f:  N. Allen, Eig: N. van der Waarden
3 U

Kampioensklasse teef
Ursula's Udaya von Mien Shan (Mian Merlin Shixin von Mien Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: U. Studzinski, e: M. van den Berg
1 U