Keurmeester: mw. I. Zwaartman- Pinster

Jongste Puppyklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 VB, Beste jongste puppy

Puppyklasse reu
Honorina’s Appie (Okker van het Bossche Front x Fawn Filippa van het Bossche Front) f: C. Zwarts, e: P. Zwarts- Matlung & C. Zwarts
1 VB, Beste Puppy

Liang Liming Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e:W. Duijzer
2 VB

Jeugdklasse reu
Jip Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e:Y. Panchenko
1 U, Beste jeugd, jeugd CACIB, resCAC, Junior Winner

Tussenklasse reu
Long Feng Max Rockatansky (Darling Celly’s Noble Anthony x Long Feng Mme Crabbofix), f: L. Hedengran, e: P. en S. van der Sande
1 U

B-Kokayi von Bellingroth (Robin Hood Von Mien-shan x Wanja Von Bellingroth) f: H. Schultz, H. & A. Oeckinghaus
2 U

Junior King Leo van de Kroonbeek (Ako van de Kroonbeek x Asgard’s Fei-Ling), f: M. Höppener, e: M. Ijzerman
3 ZG

Open klasse reu
Honiland Festival (Svetlie Istoki Zimniy Vecher x Honiland Modern Girl) f: E. Shorina, e: A. Sporrel
1 U

Ishan Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Amisha Oelan Oede), f: J. van der Stelt, e: C. en Y. Wevels
2 ZG

Kampioensklasse reu
Kosmos Laster Gold (Avant-Garde Djalo x Vanua Levu Titaniya for Laster Gold), f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
1 U, Beste van het ras, CACIB, CAC, Winner

Black Kingdom Triumph (Black Kindom Lazulite Rare x Black Kindom Ice Flower) f: V. Davydava, e: V. Steenbergen
2 U, resCACIB

Athos Hélàn Shan De Xióng (Uwe Ultimo Van Het Bossche Front x Teuntje Tjallina Van Het Bossche Front) f/e: M. van den Berg
3 U

Veteranenklasse reu
Jango van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Can’t Buy Me Love van de Beerse Haj) f: A. Timmermans, e: M. Höppener
1 U, Beste veteraan, Veteraan CACIB, Veteraan winner

Jongste Puppyklasse teef
Mei-lin Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & M. Zandstra
1 VB

Ciara From Aleson Dreams (Okker van het Bossche Front x Brianna From Aleson Dreams) f: Alex Kamp, e: P. Zwarts- Matlung & C. Zwarts
2 VB

Puppyklasse teef
Other Stormy of Fee van de Kroonbeek (Gao de Xin Yoldas smooth fawn boy x Asgards Fei Ling) f: M. Höppener, e: C. en Y. Wevels
1 VB

Jeugdklasse teef
La Vie Est Belle of the Blue Mystery (Drogon of the Blue Mystery x Quydy of the Blue Mystery), f: M. Kostadinovic, e: T. den Braber
1 U, jeugd CACIB, Jeugd Winner

Rendel Amazing Grace (Ch. Elvis Amazing Boy Del Tassino To Loyjean x Rendel Goody Tu Shooz, f: J. Rennie, e: N van der Waarden
2 U

My-Linn van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. van den Berg en I. Bremer
3 ZG

Macy May van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. en L. Höppener
4 ZG

Black Kindom Beati Possidentes (Our King Lietuvos Liutas x Black Kingdom Lavender) f: V. Davydava, e: K. Koning-Ouwerkerk/ V. Steenbergen
afwezig

Tussenklasse teef
Kyona Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: I Kudryashova, e: M. Tempel-Galesloot & V. Steenbergen
1 U, Beste teef, CACIB, CAC, Winner

Openklasse teef
Hera Honorine van het Bossche Front (Black Ippo van de Beerse Haj x Wichertsje van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: C. Zwarts
1 U, resCACIB, resCAC

Gadisza Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: J. van der Stelt
2 U

Haru Cunami (Kelin’s American Creamy Boy x Alteheia Cunami) f: e:J. Taujeniene Y. Panchenko
3 U

Kampioensklasse teef
Glory Grace van de Kroonbeek (Bruno Banani Europa Glokem x Honiland Theia-Mae Diamond), f/e: M. Höppener
1 U