Keurmeester: mw. E. Weggemans

Jongste Puppyklasse reu
Pelle v.d. Kroonbeek (Gao De Xin Yoldas Smooth Fawn Boy x Sbi-wang Lilyrose) f/e: M. Höppener
1 VB

Puppyklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 VB, Beste puppy

Jeugdklasse reu
Honorina’s Appie (Okker van het Bossche Front x Fawn Filippa van het Bossche Front) f: C. Zwarts, e: P. Zwarts- Matlung & C. Zwarts
2 ZG

Liang Liming Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: W. Duijzer
G

Koning Bowie v.d. Kroonbeek (Djairo Blacky v.d. Kroonbeek x Gao De Xin Quintana) f/e:M. Höppener
1 U, jeugd CACIB, resCAC, Holland Cup Junior Winner

Tussenklasse reu
B-Kokayi von Bellingroth (Robin Hood Von Mien-shan x Wanja Von Bellingroth) f: H. Schultz, H. & A. Oeckinghaus
2 ZG

Junior King Leo van de Kroonbeek (Ako van de Kroonbeek x Asgard’s Fei-Ling), f: M. Höppener, e: M. Ijzerman
1 U

Open klasse reu
Honiland Festival (Svetlie Istoki Zimniy Vecher x Honiland Modern Girl) f: E. Shorina, e: A. Sporrel
2 ZG

Ishan Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Amisha Oelan Oede), f: J. van der Stelt, e: C. en Y. Wevels
1 U

Kampioensklasse reu
Goran Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: J. van der Stelt
1 U, Beste van het ras, CACIB, CAC, Holland Cup Winner

Notorious Star Galaxy (Antonio Banderas For Nanni With Love x Hilary Duff) f: I. Lovas, e: L. Adler
Absent

Athos Hélàn Shan De Xióng (Uwe Ultimo Van Het Bossche Front x Teuntje Tjallina Van Het Bossche Front) f/e: M. van den Berg
2 U, resCACIB

 

Jongste Puppyklasse teef
Last Royalty Gorgeous Gaia (Otto Lietuvos Liutas x Last Royalty Evening Star) f: Z. Rupic, e: M. van den Berg
1 VB, Beste jongste puppy, Baby BIS-2

Jeugdklasse teef
Black Kindom Beati Possidentes (Our King Lietuvos Liutas x Black Kingdom Lavender) f: V. Davydava, e: K. Koning-Ouwerkerk/ V. Steenbergen
ZG

Izuma Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: J. van der Stelt
Absent

Macy May van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. en L. Höppener
2 U

My-Linn van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 U, Beste Jeugdhond, jeugd CACIB, resCAC, Holland Cup Junior Winner

Other Stormy of Fee van de Kroonbeek (Gao de Xin Yoldas smooth fawn boy x Asgards Fei Ling) f: M. Höppener, e: C. en Y. Wevels
U

Rendel Amazing Grace (Ch. Elvis Amazing Boy Del Tassino To Loyjean x Rendel Goody Tu Shooz, f: J. Rennie, e: N van der Waarden
3 U

You Owe Me One Van Taiynan (Black Kindom Unique Prince Mylo x Utan Dej - One of Us Van Taiynan) f/e: J. Stegehuis
4 U

Tussenklasse teef
La Vie Est Belle of the Blue Mystery (Drogon of the Blue Mystery x Quydy of the Blue Mystery), f: M. Kostadinovic, e: T. den Braber
1 U

Openklasse teef
Black Kindom Enigma (Bon Triumph Edition de Luxe x Shippeitaro's Sto Posto Saramantna) f: V. Davydava, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 ZG

Its My Love Endless Charm (Yan Huang International China Ba Wang x Its My Love O sole Mio For Irko) f: M.A. Ganicheva, e: L. Adler
Absent

Kampioensklasse teef
Glory Grace van de Kroonbeek (Bruno Banani Europa Glokem x Honiland Theia-Mae Diamond), f/e: M. Höppener
1 U, Beste teef, CAC, CACIB, Holand Cup Winner

Nala De Père Glass (Bruno Banani Europa Glokem x Fria De Père Glass) f: H. Günter Gläss, e: R. Kurz
2 U, resCACIB

One Star Foris Destiny (One Star Foris Ayan Love x Tamyssa Cunami) f: M. Dascaliuc, e: V. Steenbergen
3 U