Keurmeester: dhr. C. de Cuyper

Puppyklasse reu
Chowfamily Charlie (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f: M. Meupelenberg, e: M.J.H. Clignet
1 B

Jeugdklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 ZG

Liang Liming Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: W. Duijzer
2 ZG

Tussenklasse reu
Koning Bowie v.d. Kroonbeek (Djairo Blacky v.d. Kroonbeek x Gao De Xin Quintana) f/e:M. Höppener
1 U, resCACIB, resCAC, Rijnland Runner-up Star 2024

Junior Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
2 ZG

B-Kokayi von Bellingroth (Robin Hood Von Mien-shan x Wanja Von Bellingroth) f: H. Schultz, H. & A. Oeckinghaus
3 ZG

Open klasse reu
Junior King Leo van de Kroonbeek (Ako van de Kroonbeek x Asgard’s Fei-Ling), f: M. Höppener, e: M. Ijzerman
1 U

Jip Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
2 U

Kampioensklasse reu
Kosmos Laster Gold (Avant-Garde Djalo x Vanua Levu Titaniya for Laster Gold), f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
1 U, CACIB, CAC, Rijnland Grand Star 2024, Beste van het Ras

 

Jongste Puppyklasse teef
Caramella Shen Te Chows (Famous N'know it Shen Te Chows x Tosca Shen Te Chows) f: A. Jurcan, e: K. van Kol
1 VB, Beste jongste puppy, Rijnland Minor Star 2024

Puppyklasse teef
Last Royalty Gorgeous Gaia (Otto Lietuvos Liutas x Last Royalty Evening Star) f: Z. Rupic, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 VB, Beste puppy, Rijnland Puppy Star 2024

Princess of Darkness Angel Gloria (Dylan Exclusive Angel Gloria x Palensia De Rivo Bianco) f: I. Kravchenko, e: D. van de Hoef
2VB

Jeugdklasse teef
My-Linn van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 U, Beste Jeugdhond, jeugd CACIB, CAC, Rijnland Junior Star 2024, Best of Opposite Sex

Mei-Lin Off Cenayda's Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen en M. Zandstra
2 U, resCAC

Openklasse teef
Black Kindom Enigma (Bon Triumph Edition de Luxe x Shippeitaro's Sto Posto Saramantna) f: V. Davydava, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 ZG