Keurmeester: Mw. W. Roem

Jongste Puppyklasse reu
Pegasus Cunami (Fuuestu Cunami x Dariana Cunami) f: J. Taujeniene, e: J. Broekhuizen & M.J.A. Mol
1 VB, Beste Jongste Puppy

Jeugdklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 U, jCACIB
Liang Liming Off Cenayda’s Home 
(Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: W. Duijzer
2 ZG

Tussenklasse reu
Jip Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
2 U
Koning Bowie V.d. Kroonbeek (Djairo Blacky V.d. Kroonbeek x Gao De Xin Quintana) f: M.g.c.w.c.e. Höppener, e: Max Hoppener (NL) & H.l. Hoppener
1 U, CAC, CACIB, Beste reu

Open klasse reu
Long Feng Max Rockatansky (Darling Celly’s Noble Anthony x Long Feng Mme Crabbofix), f: L. Hedengran, e: P. en S. van der Sande
1 ZG
Junior King Leo van de Kroonbeek
 (Ako van de Kroonbeek x Asgard’s Fei-Ling), f: M. Höppener, e: M. Ijzerman
2 ZG

Kampioensklasse reu
Ishan Oelan Oede (Fai-yen's Bon Jovi x Amisha Oelan Oede) f: J. V/d Stelt, e: Cynthia & Yorick Wevels-meere
2 U
Bakkebo's Total Triumph 
(Kool Kashmir From Kwaitang x Stagebo's Angel Of The Morning) f: Susanne Danielsen, e: Birgitte Boe Toft
1 U, resCAC, resCACIB

 

Jongste Puppyklasse teef
Aisha Of The Magical Paws (Fai-yen's Bon Jovi x Ghinjo Oelan Oede) f/e: W.a Duijzer
1 VB

Puppyklasse teef
Last Royalty Gorgeous Gaia (Otto Lietuvos Liutas x Last Royalty Evening Star) f: Z. Rupic, e: M. van den Berg en I. Bremer
1 VB, Beste puppy
Princess of Darkness Angel Gloria 
(Dylan Exclusive Angel Gloria x Palensia De Rivo Bianco) f: I. Kravchenko, e: D. van de Hoef
2VB
Astounding Treasure Laster Gold (Great Blue Star x Feya V Krasnom Iz Volchego Logova) f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
3 VB

Jeugdklasse teef
Hjelme Got My Mind Set On You (News Nectar Ot Sibirskogo Medvedja x Hjelme Easy Lover) f/e: Stine Hjelme
1 U, jCACIB, Beste jeugdhond
Rendel Amazing Grace
 
(Ch. Elvis Amazing Boy Del Tassino To Loyjean x Rendel Goody Tu Shooz, f: J. Rennie, e: N van der Waarden
2 U
My-Linn van de Kroonbeek (Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. van den Berg en I. Bremer
3 ZG
Mei-lin Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & M. Zandstra
4 ZG

Tussenklasse teef
Kyona Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: I Kudryashova, e: M. Tempel-Galesloot & V. Steenbergen
1 u

Openklasse teef
Haru Cunami (Kelin’s American Creamy Boy x Alteheia Cunami) f: e:J. Taujeniene Y. Panchenko
1 U, resCAC, resCACIB

Kampioensklasse teef
Hjelme Easy Lover (Kool Kashmir From Kwaitang x Bao-fang's Hong-se Yue-liang) f/e: Stine Hjelme
1 U, CAC, CACIB, Beste van het Ras, res. Best in Groep

Veteranenklasse teef
Bao-fang's Hong-se Yue-liang (Piuk Chow Pleasant Spirit x Bai Ling Pei's Alexa She's Glamorou) f: Abbelone & Ib Perlblad, e: Stine Hjelme
1 U, vCACIB, Beste Veteraan