Keurmeester: Mw. I. Zwaardman-Pinster

Jongste Puppyklasse reu
Pegasus Cunami (Fuuestu Cunami x Dariana Cunami) f: J. Taujeniene, e: J. Broekhuizen & M.J.A. Mol
1 VB, Beste Jongste Puppy

Jeugdklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 U, resCAC
Chowfamily Charlie 
(Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f: M. Meupelenberg, e: M.J.H. Clignet
2 ZG

Tussenklasse reu
Junior Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
1 U

Kampioensklasse reu
Kosmos Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: Kudryashova I.S., e:J. van der stelt
1 U, CAC, Beste van het Ras

Veteranenklasse reu
Dr Duco of the Lovely Angelhearts (Mian Merlin Shixin von Mien Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: N. Studzinski, e: P. van der Sande
1 U, beste veteraan, BIS-1 Veteraan

 

Jongste Puppyklasse teef
Doris Day van het Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande, e: P. Van Der Sande
1 VB
Caramella Shen Te Chows 
(Famous N'know it Shen Te Chows x Tosca Shen Te Chows) f: A. Jurcan, e: K. van Kol
Afwezig

Puppyklasse teef
Astounding Treasure Laster Gold (Great Blue Star x Feya V Krasnom Iz Volchego Logova) f: I. Kudryashova, e: J. van der Stelt
1 VB, Beste Puppy, BIS-1 Puppy

Jeugdklasse teef
Rendel Amazing Grace (Ch. Elvis Amazing Boy Del Tassino To Loyjean x Rendel Goody Tu Shooz, f: J. Rennie, e: N van der Waarden
1 ZG
Mei-lin Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & M. Zandstra
2 ZG

Tussenklasse teef
La Vie Est Belle of the Blue Mystery (Drogon of the Blue Mystery x Quydy of the Blue Mystery), f: M. Kostadinovic, e: T. den Braber
1 U, resCAC

Openklasse teef
Kyona Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: I Kudryashova, e: M. Tempel-Galesloot & V. Steenbergen
1 U, CAC, Beste teef
Haru Cunami
 (Kelin’s American Creamy Boy x Alteheia Cunami) f: e:J. Taujeniene Y. Panchenko
2 U