Keurmeester: Mw. T. Hensema-Van Der Weij

Jongste Puppyklasse reu
Pegasus Cunami (Fuuestu Cunami x Dariana Cunami) f: J. Taujeniene, e: J. Broekhuizen & M.J.A. Mol
1 VB,

Jeugdklasse reu
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-ouwerkerk
1 U, J-CACIB
Pelle v.d. Kroonbeek 
(Gao De Xin Yoldas Smooth Fawn Boy x Sbi-wang Lilyrose) f/e: M. Höppener
2 ZG

Tussenklasse reu
Junior Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
2 U
Koning Bowie V.d. Kroonbeek 
(Djairo Blacky V.d. Kroonbeek x Gao De Xin Quintana) f: M.g.c.w.c.e. Höppener, e: Max Hoppener (NL) & H.l. Hoppener
1 U, resCACIB

Openklasse reu
Junior King Leo V.d. Kroonbeek (Ako V.d. Kroonbeek x Asgard's Fei Ling) f: M.G.C.W.C.E. Höppener, e: Mirjam IJzerman en l.M IJzerman
1 U
Long Feng Max Rockatansky 
(Darling Celly’s Noble Anthony x Long Feng Mme Crabbofix), f: L. Hedengran, e: P. en S. van der Sande
2 ZG

Kampioensklasse reu
Kosmos Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: Kudryashova I.S., e:J. van der stelt
1 U, CAC, CACIB, Beste Reu

Veteranenklasse reu
Athos Helan Shan de Xiong (Uwe Ultimo Van Het Bossche Front x Teuntje Tjallina Van Het Bossche Front) f/e: M. van den Berg
1 U, resCAC, V-CACIB

Jongste Puppyklasse teef
Proserpina Cunami (Fuuestu Cunami x Dariana Cunami) f: J. Taujeniene, e: J. Broekhuizen & M.J.A. Mol
1 VB, Beste Jongste Puppy

Puppyklasse teef
Doris Day van het Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande, e: P. Van Der Sande
1 VB, beste puppy, BIS-1 puppy

Jeugdklasse teef
Hjelme Got My Mind Set On You (News Nectar Ot Sibirskogo Medvedja x Hjelme Easy Lover) f/e: Stine Hjelme
1 U, resCAC, J-CACIB, Beste Jeugdhond 
Mei-lin Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & M. Zandstra
3 ZG
My-Linn van de Kroonbeek 
(Black Kindom Unique Prince-Mylo x Beauty Jae-Lynn van de Kroonbeek) f: m. Höppener, e: M. van den Berg en I. Bremer
2 U

Tussenklasse teef
Rendel Amazing Grace (Ch. Elvis Amazing Boy Del Tassino To Loyjean x Rendel Goody Tu Shooz, f: J. Rennie, e: N van der Waarden
1 U, resCACIB
Izuma Oelan Oede 
(Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: J. van der Stelt
2 U

Openklasse teef
Kyona Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: I Kudryashova, e: M. Tempel-Galesloot & V. Steenbergen
3 ZG
La Vie Est Belle of the Blue Mystery 
(Drogon of the Blue Mystery x Quydy of the Blue Mystery), f: M. Kostadinovic, e: T. den Braber
2 ZG

Haru Cunami
 (Kelin’s American Creamy Boy x Alteheia Cunami) f: e:J. Taujeniene Y. Panchenko
1 U

Kampioensklasse teef
Hjelme Easy Lover (Kool Kashmir From Kwaitang x Bao-fang's Hong-se Yue-liang) f/e: Stine Hjelme
1 U, CAC, CACIB, Beste van het Ras